ALGERIA  Algeria - Ligue 1
16:00 USM Blida   CR Belouizdad
16:00 DRB Tadjenanet   MC Alger
16:00 JS Saoura   USM Alger
16:00 Paradou AC   ES Setif
16:00 MC Oran   CS Constantine
16:00 JS Kabylie   Olympique Médéa
16:00 NA Hussein Dey   US Biskra
16:00 USM Bel Abbès   USM El Harrach
 ARGENTINA  Argentina - Primera Division
01:15 Independiente   Defensa y J.
 ARGENTINA2  Argentina - Primera B Nacional
01:00 Sarmiento   Atl. Rafaela
 ARGENTINA3  Argentina - Primera B Metro.
01:05 Platense   Talleres
 ARGENTINA4  Argentina - Primera C
19:30 J.J. Urquiza   Central Córdoba
 ARGENTINA5  Argentina - Primera D
19:30 Puerto Nuevo   CSR Espanol
19:30 Lugano   Liniers
19:30 Argentino Merlo   Arg. Rosario
 AUSTRIA2  Austria - Erste Liga
17:30 Wiener Neustadt   A. Lustenau
17:30 W. Innsbruck   Hartberg
17:30 FC Liefering   BW Linz
17:30 Kapfenberg   Wattens
 BRAZIL2  Brazil - Serie B
23:15 Fortaleza   CRB
 COLOMBIA  Colombia - Primera A - Clausura
02:00 Deportivo Pasto   Boyacá Chicó
 CZECHREPUBLIC2  CzechRepublic - Division 2
17:10 Hradec Kralove   Olympia Praha
 DENMARK2  Denmark - 1. Division
17:00 Esbjerg   Vejle BK
18:00 Nykobing   Viborg
 ENGLAND2  England - Championship
19:45 Nottm Forest   Barnsley
19:45 Derby County   Cardiff City
 ENGLAND3  England - League One
19:45 Doncaster   Blackburn
19:45 Bradford   Milton Keynes
19:45 Shrewsbury   Peterborough
19:45 Rochdale   Plymouth
19:45 Oldham   Southend Utd
19:45 Bristol Rovers   Wigan Athletic
 ENGLAND4  England - League Two
19:45 Morecambe   Cambridge Utd
19:45 Yeovil Town   Forest Green
19:45 Newport   Accrington
19:45 Coventry City   Lincoln
 ENGLAND5  England - National League
19:45 Tranmere   Solihull Moors
19:45 Leyton Orient   Maidenhead Utd
19:45 Torquay Utd   Guiseley
19:45 Gateshead   Ebbsfleet Utd
19:45 Bromley   Barrow
 ENGLAND6  England - National League North
19:45 Nuneaton   Boston Utd
19:45 Blyth Spartans   Curzon
19:45 Spennymoor   Telford Utd
 ENGLAND7  England - National League South
19:45 Weston   Truro City
19:45 Welling Utd   Bath City
19:45 Poole Town   Whitehawk
19:45 Concord Rangers   Hungerford
19:45 Braintree   Oxford City
19:45 Bognor Regis   Chelmsford
 ENGLAND8  England - Isthmian league
19:45 Leiston   Needham Market
19:45 Dorking Wand.   Harrow Borough
19:45 Billericay   Harlow Town
 ENGLAND9  England - Northern league
19:45 Altrincham   Marine
19:45 Whitby Town   Rushall Olympic
19:45 Stalybridge   Workington
19:45 Matlock Town   Ashton Utd
19:45 Barwell   Stourbridge
19:45 Grantham Town   Warrington Town
19:45 Nantwich Town   Shaw Lane
19:45 Witton Albion   Farsley Celtic
19:45 Lancaster City   Buxton
 ENGLAND10  England - Southern league
19:45 Biggleswade   Dunstable
19:45 Bishops   Merthyr Town
19:45 St Ives Town   Chesham Utd
19:45 Kettering   Tiverton Town
19:45 Royston Town   Slough Town
 ENGLAND13  England - WSL 1 Women
19:30 Arsenal W   Liverpool W
 FRANCE2  France - Ligue 2
19:00 Paris FC   Chateauroux
19:00 Valenciennes   Sochaux
19:00 Tours   Quevilly Rouen
19:00 Orleans   Bourg-Peronnas
19:00 Niort   GFC Ajaccio
19:00 Nimes   Lorient
19:00 Le Havre   Nancy
19:00 Brest   Clermont
19:00 Auxerre   Reims
 GERMANY4  Germany - Regionalliga Nord
17:30 Oldenburg   Lubeck
17:30 Lüneburger   Braunschweig B
18:00 St. Pauli B   FC Germania
 GERMANY6  Germany - Regionalliga West
18:30 Wiedenbrück   Rot Weiss Essen
18:30 Wegberg-Beeck   FC Köln B
18:30 Erndtebrück   Westfalia Rhyn.
18:30 Bonner SC   Rödinghausen
 GERMANY7  Germany - Regionalliga Südwest
18:00 TuS Koblenz   Mannheim
18:00 Elversberg   Steinbach
 GERMANY8  Germany - Regionalliga Bayern
17:15 Pipinsried   FC Bayern B
17:15 VfR Garching   Buchbach
18:00 Illertissen   1860 München
18:00 Augsburg B   FC Nürnberg B
18:00 1860 Rosenheim   Seligenporten
18:00 Memmingen   Gr. Furth B
18:00 Ingolstadt B   Burghausen
 GERMANY10  Germany - Oberliga Hamburg
17:30 Rugenbergen   Barmbek-Uhl.
18:30 SC Billstedt   Pinneberg
 LITHUANIA  Lithuania - A Lyga
16:00 Suduva   FK Palanga
18:00 Trakai   Kauno Zalgiris
 NETHERLANDS3  Netherlands - Tweede Divisie
17:30 AFC   HHC Hardenberg
19:00 FC Lisse   De Treffers
 NETHERLANDS4  Netherlands - Derde div. Zaterdag
19:15 Harkemase Boys   Magreb
 NORWAY2  Norway - 1st Division
18:00 Hamarkameratene   Sandnes Ulf
 NORWAY3  Norway - Division 2 - Gr. 1
18:00 Grorud   Odds B
 POLAND2  Poland - 1. Liga
16:00 Gornik Leczna   Chrobry Glogow
18:00 Stomil Olsztyn   Ruch Chorzow
18:00 Grudziadz   Stal Mielec
 SCOTLAND2  Scotland - Championship
19:45 Livingston   Inverness
 SCOTLAND4  Scotland - League Two
19:45 Berwick Rangers   Stenhousemuir
 SLOVAKIA2  Slovakia - 2. Liga
16:00 SKF Sered   Part. Bardejov
16:30 Poprad   Komarno
18:00 Skalica   Spisska N. Ves
 SOUTHAFRICA  SouthAfrica - PSL
18:30 Polokwane City   Cape Town City
18:30 Golden Arrows   Kaizer Chiefs
18:30 Bloem Celtic   Chippa United
18:30 Ajax Cape Town   Baroka FC
 SWEDEN2  Sweden - Superettan
18:00 Helsingborg   AFC Eskilstuna
18:00 Varnamo   Varbergs
 UZBEKISTAN  Uzbekistan - PFL
14:00 Neftchi Fargona   Bekobod
16:00 Buxoro   Zarafshon