ENGLAND  England - Premier League
12:30 Leicester City - Tottenham  
15:00 Burnley - Norwich City  
15:00 Everton - Sheffield Utd  
15:00 Manchester City - Watford  
17:30 Newcastle Utd - Brighton  
 ITALY  Italy - Serie A
14:00 Udinese - Brescia  
17:00 Juventus - Hellas Verona  
19:45 AC Milan - Inter Milan  
 ENGLAND2  England - Championship
12:30 Leeds Utd - Derby County  
15:00 Birmingham City - Preston  
15:00 Brentford - Stoke City  
15:00 Bristol City - Swansea City  
15:00 Cardiff City - Middlesbrough  
15:00 Luton Town - Hull City  
15:00 Millwall - QP Rangers  
15:00 Nottm Forest - Barnsley  
15:00 Reading - Blackburn  
15:00 Sheffield Wed - Fulham  
15:00 Wigan Athletic - Charlton  
 SPAIN  Spain - La Liga
12:00 Villarreal - Valladolid  
15:00 Levante - Eibar  
17:30 Atletico Madrid - Celta Vigo  
20:00 Granada - FC Barcelona  
 FRANCE  France - Ligue 1
16:30 Marseille - Montpellier  
19:00 Bordeaux - Brest  
19:00 Metz - Amiens  
19:00 Nice - Dijon  
19:00 Nimes - Toulouse  
19:00 Reims - Monaco  
 GERMANY  Germany - Bundesliga
14:30 Bayern Munich - FC Köln  
14:30 Freiburg - FC Augsburg  
14:30 Hertha Berlin - Paderborn  
14:30 Leverkusen - Union Berlin  
17:30 Werder Bremen - RB Leipzig  
 NETHERLANDS  Netherlands - Eredivisie
17:30 Sparta - RKC Waalwijk  
18:45 FC Groningen - PEC Zwolle  
18:45 Willem II - VVV  
19:45 Vitesse Arnhem - Fortuna Sittard  
 PORTUGAL  Portugal - Primeira Liga
18:00 Belenenses - Rio Ave  
20:30 Moreirense - Benfica  
 ENGLAND3  England - League One
15:00 Accrington - Blackpool  
15:00 Bolton - Sunderland  
15:00 Doncaster - Peterborough  
15:00 Fleetwood - Rochdale  
15:00 Gillingham - Ipswich Town  
15:00 Lincoln - Oxford Utd  
15:00 Milton Keynes - Southend Utd  
15:00 Rotherham - Shrewsbury  
15:00 Tranmere - Burton Albion  
15:00 Wimbledon - Bristol Rovers  
15:00 Wycombe - Portsmouth  
 ENGLAND4  England - League Two
15:00 Bradford - Carlisle Utd  
15:00 Cambridge Utd - Swindon Town  
15:00 Colchester - Leyton Orient  
15:00 Crewe Alexandra - Salford City  
15:00 Forest Green - Stevenage  
15:00 Grimsby - Macclesfield  
15:00 Newport - Exeter  
15:00 Northampton - Crawley  
15:00 Oldham - Morecambe  
15:00 Plymouth - Cheltenham  
15:00 Port Vale - Mansfield  
15:00 Walsall - Scunthorpe  
 SPAIN2  Spain - La Liga 2
15:00 Cadiz - Deportivo  
17:00 Real Zaragoza - Lugo  
19:00 Rayo Vallecano - Almeria  
19:30 Albacete - Malaga  
 ITALY2  Italy - Serie B
14:00 Benevento - Cosenza  
14:00 Cremonese - Crotone  
14:00 Empoli - Cittadella  
14:00 Juve Stabia - Ascoli  
14:00 Livorno - Pordenone  
14:00 Pescara - Virtus Entella  
14:00 Spezia - Perugia  
17:00 Chievo - Pisa  
 FRANCE2  France - Ligue 2
14:00 Caen - Lens  
 GERMANY2  Germany - 2. Bundesliga
12:00 FC Nürnberg - Karlsruher SC  
12:00 Sandhausen - Bochum  
12:00 Stuttgart - Greuther Fürth  
12:00 Wehen Wiesbaden - Bielefeld  
 NETHERLANDS2  Netherlands - Eerste Divisie
18:45 Helmond Sport - TOP Oss  
 PORTUGAL2  Portugal - Segunda Liga
11:00 Oliveirense - FC Porto B  
16:00 Académico Viseu - Farense  
16:00 Chaves - Sp. Covilha  
16:00 Nacional - Penafiel  
 TURKEY  Turkey - Super Lig
13:00 Kasimpasa - Antalyaspor  
15:30 Kayserispor - Denizlispor  
18:00 Fenerbahce - Ankaragucu  
 RUSSIA  Russia - Premier League
12:00 Akhmat Grozny - Krylya Sovetov  
17:00 FC Tambov - Rostov  
17:00 Zenit - Rubin Kazan  
 SCOTLAND  Scotland - Premiership
15:00 Livingston - Aberdeen  
15:00 Motherwell - Ross County  
15:00 St Mirren - Hamilton  
 ARGENTINA  Argentina - Primera Division
01:10 Argentinos Jrs - Central Córdoba  
17:15 Estudiantes - Patronato  
19:30 Defensa y J. - Huracan  
21:45 San Lorenzo - Boca Juniors  
00:00 Atl. Tucuman - Independiente  
 BRAZIL  Brazil - Serie A
15:00 Botafogo - Sao Paulo  
21:00 Cruzeiro - Flamengo  
23:00 Corinthians - Bahia  
 BRAZIL2  Brazil - Serie B
01:30 Sport Recife - America MG  
15:00 Guarani - Parana  
20:30 Bragantino - Londrina  
23:00 Coritiba - CRB  
23:00 Cuiaba - Oeste  
 ALBANIA  Albania - Super League
15:00 Kukesi - KF Tirana  
15:00 Partizani - Bylis Ballsh  
15:00 Skenderbeu - Teuta Durres  
 ARGENTINA2  Argentina - Primera Nacional Gr. A
01:10 Ferro Carril - Nueva Chicago  
17:05 Temperley - CA Estudiantes  
19:30 Atlanta - Guillermo Brown  
 ARGENTINA3  Argentina - Primera Nacional Gr. B
19:30 All Boys - Atl. Rafaela  
19:30 Almagro - Chacarita Jun.  
19:30 Villa Dálmine - Dep. Riestra  
 ARGENTINA6  Argentina - Primera B Metro - Apertura
17:00 San Telmo - Sacachispas  
19:30 Comunicaciones - Def. Unidos  
19:30 Flandria - Almirante Brown  
23:00 Los Andes - Fenix  
 ARGENTINA8  Argentina - Primera C - Apertura
15:00 Midland - Deportivo Merlo  
19:30 Cañuelas - Dep. Espanol  
 ARMENIA  Armenia - Premier League
13:00 Alashkert FC - Gandzasar  
13:00 FC Yerevan 1995 - Banants Erevan  
13:00 Shirak Gyumri - Ararat-Armenia  
 AUSTRIA  Austria - Bundesliga
16:00 Admira Wacker - St. Poelten  
16:00 Mattersburg - Sturm Graz  
16:00 WSG Wattens - Rapid Wien  
 AUSTRIA2  Austria - 2. Liga
13:30 FC Liefering - Wacker Innsbr.  
19:00 Floridsdorfer - Dornbirn  
 AUSTRIA3  Austria - Regionalliga Mitte
15:00 Pellets WAC B - Wolfsberg  
15:00 Ried SV Amat - Kalsdorf  
17:00 Gurten - Allerheiligen  
 AUSTRIA4  Austria - Regionalliga Ost
15:00 SC Wiener Vikto - SC Wiener Neust  
17:00 Leobendorf - SV Stripfing  
 AZERBAIDJAN  Azerbaidjan - Premier League
14:30 Sumgayit - Sabah Baku  
16:45 Sabail - Gabala  
 BAHRAIN  Bahrain - Premier League
15:00 Al Najma - Al Hala  
17:30 Al Muharraq - Al Riffa  
17:30 Busaiteen - Manama Club  
 BELARUS  Belarus - Vysshaya Liga
12:00 Energetik-BGU - Isloch Minsk  
14:00 Slutsk - Torp. Zhodino  
16:00 Neman Grodno - Dnepr Mogilev  
18:45 Shak. Soligorsk - FC Vitebsk  
 BELGIUM  Belgium - First Division A
17:00 Charleroi - Sint-Truiden  
19:00 Antwerp - Cercle Brugge  
19:00 Beveren - Mouscron-P  
19:30 KRC Genk - Oostende  
 BELGIUM2  Belgium - First Div. B - Opening
19:30 Lokeren - Roeselare  
16:00 Virton - Beerschot-Wil.  
19:30 KVC Westerlo - St. Gilloise  
 BELGIUM4  Belgium - First Amateur Div.
18:30 Dessel - Lierse Kemp.  
19:00 Deinze - Seraing  
19:00 Dender - La Louviere  
19:00 Heist - Thes Sport  
19:00 Tubize - RWDM  
 BELGIUM5  Belgium - 2nd Amateur VFV A
18:30 Gullegem - Menen  
19:00 KRC Gent - Zwevezele  
19:00 Mandel United - Dikkelvenne  
19:00 Ronse - Sint Niklaas  
19:00 Temse - Oudenaarde  
 BELGIUM6  Belgium - 2nd Amateur VFV B
18:30 Hades - Bocholter  
19:00 Geel - Hasselt  
19:00 Hoogstraten - Cappellen  
 BOLIVIA2  Bolivia - Primera Div. - Clausura
20:00 Always Ready - The Strongest  
00:30 Blooming - San Jose  
 BOSNIA  Bosnia and Herzegovina - Premier Liga
15:30 Mladost Doboj - Sloboda Tuzla  
15:30 Tuzla City - FK Sarajevo  
18:00 Borac Banja L. - Siroki Brijeg  
18:30 Zeljeznicar - Rad. Bijeljina  
 BULGARIA  Bulgaria - First league
15:30 Botev Vratsa - Dunav Ruse  
18:00 Slavia Sofia - Levski Sofia  
 BULGARIA2  Bulgaria - Second league
15:00 Hebar - Litex Lovech  
16:00 Spartak Pleven - Pomorie  
16:00 Spartak Varna - Montana  
17:00 Botev Galabovo - Strumska Slava  
 CANADA  Canada - Premier League
20:30 HFX Wanderers - Valour  
23:00 Edmonton - York9 FC  
 CANADA2  Canada - CSL
02:00 CSC Mississauga - Brantford G.  
00:00 R. Mississauga - Vorkuta  
00:00 Waterloo - Ukraine Utd  
 CHINA  China - Super League
08:30 Dalian Yifang - Shenzhen FC  
12:35 Hebei CFC - Tianjin Teda  
12:35 Shandong L. - S. Shenhua  
 COLOMBIA2  Colombia - Primera A - Clausura
00:30 Deportes Tolima - La Equidad  
20:00 Deportivo Pasto - Atl. Nacional  
22:00 Patriotas - Atlético Huila  
23:00 Ind. Medellin - Millonarios  
00:00 Aguilas - Once Caldas  
 CROATIA  Croatia - 1. HNL
15:30 Slaven Belupo - Gorica  
18:00 Varazdin - Dinamo Zagreb  
 CROATIA2  Croatia - 2. HNL
13:30 HNK Cibalia - Hajduk Split B  
15:30 Dragovoljac - Kustosija  
15:30 HNK Orijent 191 - NK Croatia Zmij  
15:30 Radnik Sesvete - Sibenik  
15:30 Solin - Bijelo Brdo  
18:00 NK Medimurje - Dinamo Zagreb B  
 CYPRUS  Cyprus - Division 1
16:00 Omonia Nicosia - Apollon  
18:00 AEL Limassol - Doxa Katokopia  
 CZECHREPUBLIC  Czech Republic - 1. Liga
15:30 Opava - Slovan Liberec  
15:30 Pribram - Karvina  
15:30 Slovacko - Teplice  
18:00 Ceske Budejov. - Viktoria Plzen  
 CZECHREPUBLIC2  Czech Republic - FNL
09:15 FK Dukla Praha - Usti nad Labem  
09:15 MFK Chrudim - Vlasim  
09:15 Trinec - Viktoria Zizkov  
15:30 SK Lisen - SK Prostejov  
15:30 Varnsdorf - FK Pardubice  
16:00 Hradec Kralove - FK Slavoj Vyseh  
 DENMARK3  Denmark - 2. Division Gr. 1
13:00 Frem - Vanlose  
13:00 Hillerod - HIK  
14:00 Skovshoved - FA 2000  
 DENMARK4  Denmark - 2. Division Gr. 2
11:00 Vejgaard B - Aarhus Fremad  
12:30 VSK Århus - Sydvest  
13:00 Middelfart - Brabrand  
13:00 Næsby - Thisted FC  
 ECUADOR  Ecuador - Liga Pro
01:15 Técnico Univ. - Guayaquil City  
21:15 América Quito - Emelec  
23:30 Macara - Delfin  
 EGYPT  Egypt - Premier League
14:00 El Geish - Al Mokawloon  
16:30 Al Gounah - Ismaily  
19:00 Assiouty Sport - ENPPI  
 ELSALVADOR  El Salvador - Primera Div. - Apertura
21:00 CD El Vencedor - Alianza FC  
21:00 CD FAS - Mun. Limeno  
21:00 Chalatenango - Jocoro FC  
21:00 Independiente F - CD Sonsonate  
21:00 Isidro Metapan - CD Aguila  
21:00 Once Deportivo - Santa Tecla  
 ENGLAND5  England - National League
15:00 Aldershot Town - Wrexham  
15:00 Boreham Wood - Stockport  
15:00 Bromley - Notts County  
15:00 Chorley FC - Woking FC  
15:00 Ebbsfleet Utd - Barrow  
15:00 Halifax Town - Barnet  
15:00 Hartlepool Utd - Dover Athletic  
15:00 Maidenhead Utd - Harrogate  
15:00 Solihull Moors - Yeovil Town  
15:00 Sutton Utd - Chesterfield  
15:00 Torquay United - Dagenham & R.  
17:20 AFC Fylde - Eastleigh  
 ENGLAND8  England - Isthmian league
15:00 East Thurrock - Brightlingsea  
 ENGLAND9  England - Northern league
15:00 Atherton - Mickleover  
15:00 Grantham Town - Bamber Bridge  
15:00 South Shields - Basford Utd  
15:00 Stalybridge - Radcliffe  
 ENGLAND10  England - Southern Central
15:00 Nuneaton - Alvechurch  
 ENGLAND11  England - Southern South
15:00 Yate Town - Walton Cas.  
 ENGLAND12  England - PL 2 Div. 1
13:00 Derby U23 - Man. City U23  
15:00 Southampton U23 - Chelsea U23  
 ESTONIA  Estonia - Meistriliiga
11:00 Nomme Kalju - Tallinna Kalev  
11:00 Paide LM - Tulevik Viljand  
14:00 Levadia Tallinn - Narva Trans  
 FINLAND  Finland - Veikkausliiga
11:00 Honka - HJK Helsinki  
13:00 KPV - Rovaniemi  
16:00 HIFK - SJK  
 FINLAND2  Finland - Ykkonen
13:00 FF Jaro - TPV  
13:00 MuSa - AC Oulu  
13:00 MyPa - FC KTP  
15:00 AC Kajaani - Ekenas  
 FINLAND3  Finland - Kakkonen Group A
13:00 JaPS - Reipas  
13:00 NJS - Mikkelin Pallo.  
13:00 Viikingit - Klubi  
 FINLAND4  Finland - Kakkonen Group B
13:00 FC Espoo - Ilves B  
13:00 Gnistan - FC Jazz  
13:00 P-Iirot - KaPa  
13:00 SalPa - GrIFK  
13:00 Tampere Utd - EPS  
 FINLAND5  Finland - Kakkonen Group C
13:00 Vaajakoski - VIFK  
13:00 VPS Vaasa B - KajHa  
 FINLAND6  Finland - Naisten Liiga
12:30 ONS Oulu W - Ilves Tampere W  
13:00 Jyvaskyla PK W - Honka W  
13:00 TiPS Vantaa W - HJK Helsinki W  
16:00 TPS Turku W - Myran W  
18:00 KuPS W - Aland Utd W  
 GEORGIA  Georgia - Erovnuli Liga
13:00 Chikhura - Dinamo Tbilisi  
15:00 FC WIT Georgia - Dila Gori  
 GERMANY3  Germany - 3. Liga
13:00 Chemnitzer - Carl Zeiss Jena  
13:00 Hallescher FC - Pr. Münster  
13:00 Kaiserslautern - Magdeburg  
13:00 MSV Duisburg - 1860 München  
13:00 Unterhaching - Sonnenhof  
13:00 Viktoria Köln - Braunschweig  
 GERMANY4  Germany - Regionalliga Nord
13:00 Heider SV - St. Pauli B  
15:00 SSV Jeddeloh B - HSC Hannover  
 GERMANY5  Germany - Regionalliga Nordost
12:30 Bischofswerdaer - Lichtenberg  
12:30 Chemie Leipzig - Hertha Berlin B  
12:30 Viktoria Berlin - Optik Rathenow  
 GERMANY6  Germany - Regionalliga West
13:00 Alemannia A. - Oberhausen  
13:00 Dortmund B - Rödinghausen  
13:00 Homberg - FC Köln B  
13:00 Lotte - Lippstadt  
13:00 TuS Haltern - SG Wattenscheid  
 GERMANY7  Germany - Regionalliga Südwest
13:00 Aalen - TSG Balingen  
13:00 Bahlinger SC - FSV Frankfurt  
13:00 Bayern Alzenau - Hoffenheim B  
13:00 Elversberg - Steinbach  
13:00 FC Giessen - Saarbrücken  
13:00 Kickers Offenb. - TuS RW Koblenz  
 GERMANY8  Germany - Regionalliga Bayern
13:00 Aschaffenburg - Garching  
13:00 Aubstadt - Türkgücü-Atasp.  
13:00 Eichstätt - Rosenheim  
13:00 Gr. Fürth B - Bayreuth  
13:00 Heimstetten - Buchbach  
13:00 Rain / Lech - Illertissen  
13:00 Schalding-H. - Memmingen  
13:00 Schweinfurt - FC Augsburg B  
 GERMANY9  Germany - Oberliga Baden-W.
12:00 Spfr Dorfmerkin - Göppinger SV  
13:00 Reutlingen - Neckarsulmer  
13:00 TSV Ilshofen - Bissingen  
14:30 Oberachern - SV Sandhausen I  
17:30 Villingen - Freiburger FC  
 GERMANY10  Germany - Oberliga Hamburg
12:00 Dassendorf - Hamm United  
13:00 Meiendorfer - Buchholz  
 GERMANY11  Germany - Oberliga Niederrhein
15:00 Union Nettetal - TVD Velbert  
 GERMANY13  Germany - Oberliga NOFV Nord
12:00 Zehlendorf - Brandenburger  
 GERMANY14  Germany - Oberliga NOFV Sud
12:30 Hohenstein-Er. - VfL Halle  
13:00 1. FC Merseburg - FSV Martinroda  
13:00 CZ Jena B - Nordhausen B  
13:00 FC Oberlausitz - Askania Bernb.  
13:00 VFC Plauen - Sandersdorf  
 GERMANY15  Germany - Oberliga Hessen
13:00 Hessen Kassel - TUS Dietkirchen  
14:00 1. Hanauer FC - Eddersheim  
14:00 Eintr. Stadtall - SV Neuhof  
14:00 Türk Gücü F. - RW Walldorf  
15:30 Waldgirmes - Barockstadt  
17:00 SC Hessen Dreie - SV Steinbach192  
 GERMANY16  Germany - Oberliga Bremen
12:00 Bremer SV - Leher TS  
13:00 Brinkumer SV - Hemelingen  
14:00 Blumenthaler - Habenhaus  
 GERMANY17  Germany - Oberliga Niedersachsen
15:00 BW Tündern - Eintr. Northeim  
16:00 Eintracht Celle - Arm. Hannover  
 GERMANY18  Germany - Oberliga Schlieswig H.
13:00 Bordesholm - Kropp  
13:00 Eichede - Eutin  
15:00 Inter Turkspor - SV Frisia  
15:00 Oldenburger SV - Husumer SV  
15:15 W. Flensburg B - 1.FC Phönix Lüb  
 GERMANY20  Germany - Oberliga Rheinland-P/S
13:00 TuS Koblenz - Elversberg B  
14:00 R. Völklingen - SV Gonsenheim  
14:30 Diefflen - Schott Mainz  
14:30 Engers - Wormatia Worms  
14:30 Hassia Bingen - Karbach  
14:30 Hertha Wiesbach - A. Ludwigshafen  
14:30 Mechtersheim - Eintracht Trier  
14:30 Pfeddersheim - Eisbachtal  
 GERMANY21  Germany - Oberliga Bayern Nord
13:00 Eintr. Bamberg - ATSV Erlangen  
14:00 Bayern Hof - Abtswind  
14:00 Sand - DJK Bamberg  
14:00 Würzburger FV - Cham  
15:00 Karlburg - Ansbach  
15:00 Viktoria Kahl - Ammerthal  
 GERMANY22  Germany - Oberliga Bayern Süd
13:00 Ingolstadt B - Kottern  
14:00 Deisenhofen - Hankofen-H.  
14:30 Türkspor Augsb. - Nördlingen  
 GERMANY23  Germany - Frauen Bundesliga
12:00 T. Potsdam W - Wolfsburg W  
 GREECE  Greece - Super League
15:15 Volos NFC - OFI Crete  
17:30 Ast. Tripolis - Atromitos  
18:00 Panaitolikos - AEK Athens  
 GUATEMALA  Guatemala - Liga Nacional - Apertura
22:00 Municipal - Siquinala  
 HONDURAS  Honduras - Liga Nacional - Apertura
02:15 H. Progreso - Vida  
 ICELAND2  Iceland - 1. Deild
15:00 Grotta - Haukar  
15:00 Keflavík - Fjolnir  
15:00 Leiknir R. - Fram Reykjavik  
15:00 Thor Akureyri - Magni  
15:00 Throttur R. - Afturelding  
15:00 Vikingur O. - Njardvik  
 ICELAND3  Iceland - 2. Deild
15:00 Fjardabyggd - Leiknir F.  
15:00 IR Reykjavik - KFG Gardabaer  
15:00 Kári - Selfoss  
15:00 Vestri - Tindastóll  
15:00 Vidir - Dalvík/Reynir  
15:00 Völsungur - Trottur Vogar  
 IRELAND2  Ireland - First Division
19:45 Athlone Town - Galway  
19:45 Bray - Drogheda  
19:45 Cobh Ramblers - Longford Town  
19:45 Shelbourne - Limerick  
19:45 Wexford - Cabinteely  
 ISRAEL  Israel - Ligat HaAl
16:00 Maccabi Netanya - Hapoel Kfar  
17:00 Sektzia Nes - Bnei Yehuda  
18:30 Ironi Kiryat - B. Jerusalem  
18:30 M. Tel Aviv - Maccabi Haifa  
 ISRAEL3  Israel - Liga Alef North
19:00 Daburiyya Osama - Ironi Baka  
 ISRAEL4  Israel - Liga Alef South
19:00 Maccabi Ashdod - Holon Yermiyahu  
 ITALY3  Italy - Serie C - Group A
14:00 Pro Vercelli - Gozzano  
19:45 Pistoiese - Como  
 ITALY4  Italy - Serie C - Group B
14:00 ArzignanoChiamp - Sudtirol  
16:30 Carpi - Rimini  
17:30 Ravenna - Imolese  
19:45 Cesena - Piacenza  
19:45 Modena - FeralpiSalo  
 ITALY5  Italy - Serie C - Group C
15:00 Rende - Teramo  
 ITALY6  Italy - Primavera 1
10:00 Bologna U19 - Napoli-U19  
12:00 Inter-U19 - Fiorentina-U19  
14:00 Lazio U19 - Pescara U19  
16:00 Genoa-U19 - Sassuolo-U19  
 ITALY7  Italy - Primavera 2 Gr. A
10:00 Pordenone-U19 - Milan-U19  
14:00 Brescia U19 - Virtus Entella-  
14:00 Cittadella U19 - Venezia U19  
14:00 Parma U19 - Udinese-U19  
 ITALY8  Italy - Primavera 2 Gr. B
09:00 Trapani-U19 - Frosinone U19  
14:00 Ascoli U19 - Lecce U19  
14:00 Benevento U19 - Perugia U19  
14:00 Pisa-U19 - Cosenza U19  
14:00 Salernitana U19 - Livorno U19  
 JAPAN2  Japan - J2 League
08:00 Avispa Fukuoka - Fagiano Okayama  
10:00 Ventforet Kofu - Albirex Niigata  
10:00 V-V. Nagasaki - Kyoto Sanga  
11:00 Ryukyu - Mont. Yamagata  
11:00 Zwe. Kanazawa - Ren. Yamaguchi  
 KAZAKHSTAN  Kazakhstan - Premier League
10:00 Okzhetpes - Irtysh Pavlodar  
13:00 Kaysar - Kairat  
13:00 Taraz - Atyrau  
 KUWAIT  Kuwait - Premier League
17:35 Al Qadsia - Al Arabi  
 LATVIA  Latvia - Virsliga
12:00 FK Jelgava - Rigas FS  
13:00 FK Spartaks - FK Liepaja  
 LATVIA2  Latvia - 1. Liga
12:00 Balvu - JDFS Alberts  
13:00 New Project - Tukums  
13:00 Rezekne - Super Nova  
14:00 Smiltene - Riga / Staicele  
 LITHUANIA  Lithuania - A Lyga
11:00 Trakai - Zalgiris  
13:00 Kauno Zalgiris - Suduva  
 MALTA  Malta - Premier League
17:00 Hamrun Spartans - Sirens F.C  
17:00 Hibernians - Senglea Ath.  
19:00 Balzan - Valletta  
19:15 Sliema Wand. - Gudja United FC  
 MEXICO  Mexico - Liga MX - Apertura
03:00 Atlas - Toluca  
03:00 Monarcas - Guadalajara  
23:00 Atl. San Luis - Santos Laguna  
23:00 Monterrey - Puebla  
23:00 Necaxa - Club Leon  
 MEXICO3  Mexico - Liga Ascenso MX - Apertura
01:00 Tampico Madero - U. Guadalajara  
03:00 Venados Merida - Oaxaca  
23:00 Zacatepec - Correcaminos  
 MOLDOVA  Moldova - Divizia Nationala
14:00 Codru Lozova - Dinamo-Auto  
17:00 Speranta - FC Sheriff  
 NETHERLANDS3  Netherlands - Tweede Divisie
11:30 Katwijk - Quick Boys  
13:30 GVVV - Maassluis  
14:00 ASWH - IJsselmeervog.  
14:00 Rijnsburgse B. - Jong Volendam  
14:00 Spakenburg - Jong Sparta  
14:30 Kozakken Boys - HHC Hardenberg  
17:00 De Treffers - Scheveningen  
17:00 SV TEC - Noordwijk  
 NETHERLANDS4  Netherlands - Derde d. Zaterdag
13:30 Ajax Am. - Barendrecht  
13:30 DVS Ermelo - DOVO  
13:30 Excelsior '31 - Harkemase Boys  
13:30 FC Lisse - VVSB  
13:30 HSV Hoek - VV Goes  
13:30 ODIN - Jong Almere  
13:30 SteDoCo - VVOG  
14:00 ONS Sneek - Ter Leede  
 NETHERLANDS5  Netherlands - Derde d. Zondag
17:00 Westlandia - Lienden  
18:30 Groene Ster - EVV  
18:30 UNA - Oss '20  
 NORTHERNIRELAND  Northern Ireland - Premiership
15:00 Cliftonville - Institute  
15:00 Coleraine - Crusaders  
15:00 Glenavon - Ballymena Utd  
15:00 Glentoran - Warrenpoint  
15:00 Larne - Dungannon S.  
 NORTHMACEDONIA  North Macedonia - First League
14:00 Borec - Rabotnicki  
 NORWAY  Norway - Eliteserien
17:00 Brann - Haugesund  
 NORWAY2  Norway - 1st Division
14:30 Kongsvinger - Ullensaker/Kisa  
 NORWAY3  Norway - Division 2 - Gr. 1
13:00 Vidar - Kvik Halden  
15:00 Levanger - Nardo  
 NORWAY4  Norway - Division 2 - Gr. 2
15:00 Baerum - Elverum  
15:00 Fram - Oppsal  
 NORWAY5  Norway - Division 3 - Gr. 1
12:00 Nordstrand - Herd  
13:00 Årvoll - Spjelkavik  
13:00 Rommen - Sunndal  
14:30 Aalesund B - Lorenskog  
 NORWAY6  Norway - Division 3 - Gr. 2
13:00 Frigg - Drobak/Frogn  
13:00 Grei - IF Ready  
13:00 Halsen - Lokomotiv Oslo  
13:00 Tonsberg - Follo  
 NORWAY7  Norway - Division 3 - Gr. 3
13:00 Donn - Brodd  
13:00 Flekkerøy - Storm  
13:00 Pors Grenland - Flint  
14:00 Bryne B - Mandalskam.  
15:00 Staal Jørpeland - Vindbjart  
 NORWAY8  Norway - Division 3 - Gr. 4
12:00 Stromsgodset B - Fjøra  
12:00 Vestfossen - Stord  
15:00 Fana - Lysekloster  
15:00 Vard Haugesund - Fyllingsdalen  
 NORWAY9  Norway - Division 3 - Gr. 5
15:00 Gjovik-Lyn - Nybergsund  
15:00 Ranheim B - Brumunddal  
15:00 Strindheim - Orkla  
15:00 Verdal - Tiller  
 NORWAY10  Norway - Division 3 - Gr. 6
13:00 Skjervoy - Leknes  
 NORWAY11  Norway - Toppserien Women
14:00 Arna-Bjørnar W - Avaldsnes W  
14:00 Fart W - Røa W  
14:00 Kolbotn W - Stabæk W  
14:00 Lyn Fotball W - Klepp W  
14:00 Vålerenga W - Trondheims-Ø. W  
16:00 Lillestrom K. W - Sandviken W  
 NORWAY12  Norway - 1. Division Women
12:00 Amazon Grimstad - Hønefoss  
14:00 Grand Bodø - Asane  
14:00 Nanset - Linderud-Grei  
 PANAMA  Panama - LPF - Apertura
00:00 Independiente - San Miguelito  
00:00 Plaza Amador - Costa del Este  
 PARAGUAY2  Paraguay - Primera Div. - Clausura
00:30 San Lorenzo - Nacional  
21:30 Dep. Santani - Libertad  
00:00 Guarani - Olimpia  
 PERU2  Peru - Liga 1 - Clausura
02:00 César Vallejo - Dep. Municipal  
19:30 Union Comercio - Ac. Cantolao  
23:45 Sport Boys - Cajamarca  
 PERU3  Peru - Liga 2
19:30 Atlético Grau - Santa Rosa  
21:30 Juan Aurich - Dep. Coopsol  
 POLAND  Poland - Ekstraklasa
14:00 LKS Lodz - Arka Gdynia  
16:30 Lechia Gdansk - Korona Kielce  
19:00 Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin  
 POLAND2  Poland - 1. Liga
16:00 Stal Mielec - GKS Belchatow  
17:00 Chojniczanka - Radomiak Radom  
17:00 Chrobry Glogow - Odra Opole  
17:00 Zag. Sosnowiec - GKS Jastrzebie  
18:10 Sandecja Nowy - Warta Poznan  
19:00 Nieciecza - Miedz Legnica  
 POLAND3  Poland - 2. Liga
14:30 Garbarnia Kr. - GKS Katowice  
15:00 Pogon Siedlce - Blekitni Starg.  
15:00 SKRA Czestoch. - Znicz Pruszkow  
16:00 Lech Poznan B - Widzew Lodz  
18:00 Olimpia Elblag - Drutex Bytovia  
18:00 Polkowice - Elana Torun  
 POLAND4  Poland - 3. Liga - Gr. 1
13:00 Znicz Biala P. - Polonia Warsch.  
14:30 Pogon Grodzisk - Ursus Warszawa  
15:00 Olimpia Zambrow - Leg. Warszawa B  
15:00 S. Aleksandrow - RKS Radomsko  
 POLAND5  Poland - 3. Liga - Gr. 2
10:00 P. Szczecin B - Radunia Stezyca  
12:00 Grom Nowy Staw - Chemik Police  
14:00 Nielba Wagrowie - Sokol Kleczew  
14:00 Polonia Sroda - Baltyk Gdynia  
15:00 Kotwica Kolobr. - Unia Janikowo  
15:00 Starog. Gdanski - Gornik Konin  
16:00 Gward. Koszalin - Mieszko Gniezno  
16:00 Jarota Jarocin - Swit Skolwin  
17:00 Kalisz - Baltyk Koszalin  
 POLAND6  Poland - 3. Liga - Gr. 3
15:00 Gornik Zabrze B - Pniowek Slaskie  
15:00 Miedz Legnica B - Falubaz Zielona  
15:00 Piast Zmigrod - LZS Starowice D  
15:00 Stal Brzeg - Polonia Bytom  
16:30 Kluczbork - Zagl. Lubin B  
 POLAND7  Poland - 3. Liga - Gr. 4
11:00 Jutrzenka Giebu - Motor Lublin  
12:00 AMSPN Hetman Za - Wisla Pulawy  
15:00 Avia Swidnik - Podlasie Biala  
15:00 Orleta Radzyn - Wis. Sandomierz  
15:00 Wisloka Debica - Korona II Kielc  
 QATAR  Qatar - Stars League
14:50 Al Rayyan - Al Khor  
17:00 Al Wakrah - Al-Duhail SC  
 ROMANIA  Romania - Liga 1
13:00 Voluntari - Ac. Clinceni  
15:30 Sepsi OSK - Hermannstad  
18:30 Astra Giurgiu - Dinamo Bucurest  
 ROMANIA2  Romania - Liga 2
09:00 Daco-Getica Bu. - Metaloglobus  
09:00 Mioveni - Dun. Calarasi  
09:00 Pandurii Târgu - UTA Arad  
09:00 Sportul Snagov - Csikszereda  
09:00 Turnu Magurele - Viitorul Targu  
10:30 Concordia - Arges  
14:30 Politehnica T. - CSM Resita  
 RUSSIA2  Russia - FNL
13:00 Nizhny Novgorod - Avangard Kursk  
14:00 Spartak M. B - Neftekhimik  
15:00 Chayka - Krasnodar B  
15:00 Mord. Saransk - Tekstilshik  
15:00 Torpedo Moscow - Tomsk  
16:00 Armavir - L. Vladivostok  
16:00 Baltika - Rotor Volgograd  
16:00 Chertanovo - Shinik  
16:00 Fakel Voronezh - Khimki  
 RUSSIA3  Russia - PFL - Center
12:00 FC Ararat Mosco - Met. Lipetsk  
12:00 Rotor Volg. B - Khimik Nov.  
12:30 Sokol Saratov - Khimki B  
14:00 Salyut-Belgorod - Kaluga  
15:00 Saturn Ramen. - Dynamo Bryansk  
 RUSSIA5  Russia - PFL - South
13:00 Anzhi - Biolog Nov.  
13:00 Legion Dynamo - Druzhba  
13:00 SKA Rostov - Urozhay  
14:00 Alania Vladik. - Inter Cherkessk  
14:00 Spartak Nalchik - Spartak Vladik.  
14:30 Volgar Ast. - Mashuk-KMV  
15:00 Chernomorets N. - Dyn. Stavropol  
15:00 Krasnodar C - FK Makhachkala  
 RUSSIA6  Russia - PFL - Ural-Povolzhye
11:00 Chelyabinsk - Lada SOK  
12:00 Nosta - Tyumen  
12:00 Zenit-Izhevsk - Zvezda Perm  
12:30 Volga Ulyanovsk - Ufa B  
14:00 Akron - Ural B  
 RUSSIA7  Russia - PFL - West
10:00 Olimp Khimki - Zenit B  
12:00 Znamya Truda - Torp. Vladimir  
13:00 Leningradets - Zvezda St. P.  
14:00 Pskov 747 - Kolomna  
15:00 Lok. Kazanka - Veles Moscow  
17:00 Murom - Dolgoprudny  
 RUSSIA8  Russia - Youth League
09:30 Zenit U21 - Rubin Kazan U21  
10:00 Dyn. Moscow U21 - Sochi U21  
11:00 Orenburg U21 - Lok. Moscow U21  
 SAUDIARABIA  Saudi Arabia - Professional League
16:15 Al Ettifaq - Al Faisaly  
18:20 Al Fateh - Al Ahli SC  
18:20 Al Ittihad - Al Hilal Riyadh  
 SCOTLAND2  Scotland - Championship
15:00 Alloa Athletic - Ayr United  
15:00 Dundee Utd - Arbroath FC  
15:00 Inverness - Queen of South  
15:00 Morton - Dundee FC  
15:00 Partick Thistle - Dunfermline  
 SCOTLAND3  Scotland - League One
15:00 Airdrieonians - Raith Rovers  
15:00 East Fife - Dumbarton  
15:00 Forfar Athletic - Montrose  
15:00 Peterhead - Clyde  
15:00 Stranraer - Falkirk  
 SCOTLAND4  Scotland - League Two
15:00 Albion Rovers - Edinburgh City  
15:00 Annan Athletic - Stirling Albion  
15:00 Elgin City - Cove Rangers  
15:00 Queen's Park - Cowdenbeath  
15:00 Stenhousemuir - Brechin City  
 SERBIA  Serbia - Super Liga
15:00 Indija - Radnicki Nis  
17:00 Cukaricki - Mladost Lucani  
17:00 Napredak - Backa Topola  
17:00 Rad Belgrade - Radnik  
17:00 Spartak Sub. - Javor Ivanjica  
19:00 Macva Sabac - Proleter  
19:00 Vojvodina - Vozdovac  
 SERBIA2  Serbia - Prva Liga
15:00 Dinamo Vranje - Bud. Dovanovci  
15:00 Radnicki 1923 - Trajal Krusevac  
15:00 Radnicki Pirot - Novi Pazar  
15:00 Smederevo - Zemun  
17:30 Backa - Kolubara  
17:30 Metalac - Zarkovo  
 SINGAPORE  Singapore - Premier League
10:30 Home United - Geylang  
 SLOVAKIA  Slovakia - Fortuna Liga
16:00 DAC Streda - Ruzomberok  
18:00 MSK Zilina - Pohronie  
18:00 Nitra - Michalovce  
18:00 Sered - Zlate Moravce  
 SLOVAKIA2  Slovakia - 2. Liga
14:30 FK Puchov - Samorin  
14:30 Komarno - Banska Bist.  
14:30 Lipt. Mikulas - Dubnica  
14:30 SK Slovan Brati - Zilina B  
 SLOVAKIA3  Slovakia - U19 League
10:00 DAC U19 - Trencin U19  
10:00 Nitra U19 - Poprad U19  
10:00 Podbrezova U19 - Slovan Br. U19  
10:00 Ruzomberok U19 - Sp. Trnava U19  
10:00 Zilina U19 - FK Dukla Banska  
 SLOVENIA  Slovenia - PrvaLiga
17:00 Aluminij - MND Tabor Sezan  
 SOUTHAFRICA  South Africa - Premier Division
14:00 Chippa Utd - Bloem Celtics  
14:00 Polokwane City - Supersport Utd  
14:00 Stellenbosch FC - Black Leopards  
17:00 Mamelodi - Maritzburg Utd  
19:15 Bidvest Wits - Orlando Pirates  
 SOUTHKOREA  SouthKorea - K League 1
09:00 Jeju Utd - Seongnam FC  
09:00 Pohang - FC Seoul  
11:00 Suwon - Sangju Sangmu  
 SOUTHKOREA2  SouthKorea - K League 2
11:00 Suwon City - Daejeon  
 SOUTHKOREA3  SouthKorea - National League
07:00 Busan Transport - Daejeon Korail  
07:00 Gyeongju KHNP - Mokpo City  
 SPAIN3  Spain - Segunda B Gr. 1
11:00 Coruxo - UD Ibiza  
17:00 Langreo - Getafe B  
 SPAIN4  Spain - Segunda B Gr. 2
15:30 Osasuna B - Real Union  
 SPAIN5  Spain - Segunda B Gr. 3
16:00 Villarreal B - Barcelona B  
18:00 Levante B - Llagostera  
 SPAIN6  Spain - Segunda B Gr. 4
17:30 UCAM Murcia - Granada B  
18:00 Córdoba - CD Badajoz  
 SPAIN7  Spain - Primera div. Women
15:00 FC Barcelona W - Atletico Ma. W  
16:00 Madrid CFF W - Espanyol W  
 SWEDEN  Sweden - Allsvenskan
12:30 Falkenberg - Ostersunds  
15:00 Kalmar FF - BK Hacken  
15:00 Norrköping - Orebro  
17:00 IFK Goteborg - Sirius  
 SWEDEN2  Sweden - Superettan
12:30 Varbergs - Syrianska  
15:00 Dalkurd - Osters  
15:00 Jonkopings - Norrby  
 SWEDEN3  Sweden - Div 1 - Norra
14:00 Karlstad BK - Sylvia  
14:00 Nyköpings BIS - Rynninge  
 SWEDEN4  Sweden - Div 1 - Södra
12:00 Lindome - Ljungskile  
14:00 Tvaakers - Atvidaberg  
15:00 Assyriska IK - Utsiktens  
15:00 Torns IF - Eskilsminne  
 SWEDEN5  Sweden - Div 2 - N Götaland
13:00 IFK Amal - Torslanda  
13:00 Stenungsunds - Gauthiod  
14:00 Nordvärmland - Grebbestads  
14:00 Vänersborgs - Tidaholm  
15:00 Lidkopings - Orebro Syr.  
15:00 Uddevalla - Savedalens  
 SWEDEN6  Sweden - Div 2 - N Svealand
13:00 Enköpings SK - Lidingo FK  
13:00 Karlbergs - Kvarnsvedens  
13:00 Skiljebo - IFK Mora FK  
13:00 Täby FK - Sundbybergs  
14:00 Gamla Upsala - Kungsängens  
14:00 Valbo FF - Hudiksvalls  
 SWEDEN7  Sweden - Div 2 - Norrland
12:00 Gottne IF - IFK Lulea  
13:00 Anundsjo - Friska Viljor F  
13:00 IFK Umeå - Taftea IK  
13:00 Kramfors Allian - Timra  
13:00 Ytterhogdals IK - Skelleftea  
14:00 Pitea IF - Umea FC Akad.  
14:00 Sandviks IK - Ostersund IFK  
 SWEDEN8  Sweden - Div 2 - S Svealand
13:00 Haninge - Arameiska  
13:00 Huddinge - Assyriska IF  
13:00 Motala - Sodertalje FK  
13:00 Tyreso FF - AFK Linköping  
 SWEDEN9  Sweden - Div 2 - V Götaland
11:00 Qviding - Hittarps IK  
13:00 BK Olympic - Eslovs  
13:00 IFK Malmö - Assyriska BK  
13:00 Prespa Birlik - Onsala  
14:00 Halmia - Stafsinge  
 SWEDEN10  Sweden - Div 2 - O Götaland
13:00 Almeboda/L. - Hässleholms IF  
13:00 IFK Berga - Asarums  
13:00 IFK Hässleholm - Nässjö FF  
13:00 IFÖ Bromölla - Husqvarna FF  
13:00 Nosaby IF - Raslatts SK  
14:00 Österlen - Dalstorps  
14:00 Rappe GOIF - Karlskrona  
 SWEDEN11  Sweden - Damallsvenskan
14:00 Djurgarden W - Goteborg W  
14:00 Limhamn B. W - Kristianstad W  
 SWEDEN12  Sweden - Elitetan
12:00 Kalmar W - Kvarnsveden W  
13:00 AIK W - Umea W  
14:00 Borgeby W - Lidköping W  
14:00 Brommap. W - Mallbacken W  
 SWITZERLAND  Switzerland - Super League
18:00 Neuchâtel Xamax - Sion  
18:00 St. Gallen - Servette  
 SWITZERLAND2  Switzerland - Challenge League
16:00 FC Stade LS Ouc - Chiasso  
17:00 Winterthur - Wil  
18:00 Aarau - Schaffhausen  
 THAILAND  Thailand - Thai League 1
11:45 Chonburi - PTT Rayong FC  
12:00 Bangkok Utd - Chiangrai Utd  
13:00 Suphanburi - Ratchaburi  
14:00 Sukhothai - Muang Thong  
 TUNISIA  Tunisia - Ligue Professionnelle 1
16:00 ES Tunis - CA Bizertin  
 TURKEY2  Turkey - 1. Lig
12:00 Umraniyespor - Boluspor  
14:30 Altay - Keciorengucu  
14:30 Osmanlispor - Altinordu  
17:00 Adana Demirspor - Bursaspor  
 TURKEY3  Turkey - 2. Lig White Group
13:00 Gumushanespor - Pendikspor  
13:00 Hekimoglu Trabz - Amed Sportif  
13:30 An. Selcukspor - Bugsasspor  
13:30 Hacettepe - Kirklarelispor  
13:30 Zong. Komurspor - Inegolspor  
14:00 Sancaktepe - Yeni Corumspor  
14:00 Sariyer - Afjet Afyonspor  
16:00 Sanliurfaspor - Manisa BB  
17:00 Samsunspor - Tarsus Idman Y.  
 TURKEY4  Turkey - 2. Lig Red Group
13:30 Kirsehir Beled. - Elazigspor  
13:30 Nigde Anadolu - Kastamonuspor  
14:00 Bandirmaspor - Bayburt Özel  
14:00 Bodrumspor - Van Büyüksehir  
14:00 Ergene Velim. - Sivas Belediye  
14:00 Tuzlaspor - Sakaryaspor  
14:00 Utas Usakspor - Ankara Demir.  
17:00 Kahramanmar. - Etimesgut Bel.  
17:00 Karabukspor - Eyupspor  
 TURKEY5  Turkey - 3. Lig Group 1
13:00 24 Erzincanspor - Tire  
13:00 Artvin Hopaspor - Tokatspor  
13:00 Manisaspor - Karaköprü Beled  
13:00 Yomraspor - Yeni Orduspor  
13:30 68 Aksaray Bele - Silivrispor  
13:30 Erzin Bld. - Düzcespor  
14:00 Çatalcaspor - Serik Beled.  
14:00 Kizilcabölüksp. - Sultanbeyli Bld  
14:00 Sile Yildizspor - Ankara Adl.  
 TURKEY6  Turkey - 3. Lig Group 2
13:00 Agri 1970 Spor - Cizrespor  
13:00 Elaziz Bld. - Fethiyespor  
13:00 Fatsa Beled. - Tepecikspor  
13:30 Erbaaspor - Karsiyaka  
13:30 Kemerspor 2003 - Ofspor  
14:00 1877 Alemdagspo - Kozan Bld.  
14:00 Erokspor - Belediye Derinc  
17:00 Kocaelispor - Turgutluspor  
 TURKEY7  Turkey - 3. Lig Group 3
13:00 Pazarspor - Halide Edip A.  
13:30 Altindag Bld. - 1954 Kelkit Bel  
13:30 Osmaniyespor - Modafen Spor  
14:00 Bayrampasa - Batman Petr.  
14:00 Darica G.Birlig - Gölcükspor  
14:00 Karacabey - Nevsehirspor  
14:00 Nazilli - Yozgatspor 1959  
14:00 Somaspor - Muglaspor  
17:00 Diyarbekirspor - Malatya Yesilyu  
 UKRAINE  Ukraine - Premier League
12:00 FC Lviv - Olimpik Donetsk  
15:00 Zorya - Mariupol  
 UKRAINE2  Ukraine - Persha Liga
13:00 Cherkashchyna - Hirnyk-Sport  
14:00 Kremin - Chorn. Odessa  
14:30 Balkany Zorya - Prykarpattya  
15:00 Rukh Vynnyky - Obolon-Brovar  
17:00 Metalist-1925 - Volyn Lutsk  
 UKRAINE3  Ukraine - Youth League
12:00 Kolos Kov. U21 - Olexandria U21  
12:00 Vorskla U21 - Dynamo Kiev U21  
13:00 Desna U21 - Shakhtar U21  
 URUGUAY4  Uruguay - Primera Div. - Clausura
20:00 Juventud - Peñarol  
00:00 Defensor Sport. - Rampla Juniors  
 USA  USA - MLS
20:30 Atlanta United - San Jose  
22:00 Vancouver - Columbus  
00:30 Cincinnati - Chicago Fire  
00:30 New England - Real Salt Lake  
 USA2  USA - USL Championship
01:00 Birmingham - Indy Eleven  
02:30 New Mexico Utd - Reno  
03:30 LA Galaxy B - San Antonio  
03:30 Portland T. B - Tacoma Defiance  
00:00 Charlotte Ind. - Swope Park  
00:00 Louisville City - New York RB B  
00:30 Tampa Bay - Bethlehem  
 UZBEKISTAN  Uzbekistan - Super League
14:00 Met. Bekobod - Pakhtakor  
14:00 Sogdiana Jizzax - Navbahor  
 VENEZUELA2  Venezuela - Primera Div. - Clausura
21:00 Carabobo - Aragua  
21:00 LALA FC - Zamora  
21:00 Portuguesa - Dep. Tachira  
22:00 Est. Caracas - Ac. Puerto C.  
 VIETNAM  Vietnam - V League
11:00 Da Nang - Thanh Hoa  
13:00 Khanh Hoa - Nam Dinh  
 WALES  Wales - Premier League
14:30 Bala Town - Cardiff MU  
14:30 Carmarthen - The New Saints  
14:30 Penybont - Airbus UK